Не маєте часу на з'ясування процедури відведення земельної діляники у постійне користування? Зверніться за консультацією до наших фахівців.

Заявка ні до чого не змушує й не є підставою для надання платних послуг. У разі потреби, вартість і порядок надання таких послуг обговорюються окремо.

     
     Згідно статті 92 Земельного кодексу України, право постійного користування земельною ділянкою - це право володіння і користування земельною ділянкою, яка перебуває у державній або комунальній власності, без встановлення строку.
     Відповідно до ч.1 ст.123 Земельного Кодексу України, земельні ділянки державної та комунальної власності, на яких розташовані будівлі, споруди, інші об’єкти нерухомого майна, що перебувають у державній чи комунальній власності, передаються особам, зазначеним у 
пункті "а" частини другої статті 92 цього Кодексу, лише на праві постійного користування.
       Також, згідно ч.2 ст. 42 Земельного Кодексу України земельні ділянки на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку. можуть передаватись безоплатно у власність або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.