Наше підприємство спеціалізується на комплексному обслуговуванні та юридичному супроводі проектів у сфері землеустрою і земельного права, а також підприємство є розробником документації із землеустрою відповідно до Закону України “Про землеустрій”.

Більше 12 років ми працюємо у сфері земельного права, землеустрою та геодезії, маємо достатній досвід та володіємо всім необхідним технічним і технологічним забезпеченням для виконання робіт високої складності у сфері землеустрою та геодезії.

В складі нашого підприємства працюють юристи, які мають багаторічний досвід роботи в сфері землеустрою і земельного права, а також дипломовані фахівці із землеустрою, що отримали повну вищу освіту за спеціальністю «землеустрій та кадастр», сертифіковані інженери-землевпорядники та сертифіковані інженери-геодезисти, які внесені до Державного реєстру сертифікованих інженерів.

З послугами, які виконує наше підприємство, Ви можете ознайомитись на нашому сайті, або в наших виробничих відділах, чи звернутись по телефону.

Якщо Ви бажаєте замовити якусь послугу, Вам потрібно спочатку передати нашим фахівцям пакет документів, які перелічуються в описі певної послуги.

Вартість наших послуг визначається індивідуально до кожного питання та не є постійною. Насамперед вартість послуг залежить від терміну, складності, обсягу виконання робіт, місця розташування об’єкта та ін.

Оскільки наше підприємство укладає договори на всі виконувані нами работи та послуги, Ви можете бути впевнені у гарантіях виконання робіт. Після завершення виконання робіт при бажанні замовника, фахівці підприємства роз’яснюють окремі положення вихідних документів, консультують клієнта про його подальші дії щодо отримання кінцевого результату.

Діяльність нашого підприємства побудована на правових та організаційних засадах визначених діючим законодавством з урахуванням постійних змін в сфері землеустрою, земельного та іншого законодавства України.